It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
  • 0

Giriş Yap  ya da Kayıt Ol


Bir internet projeniz var ve yazılımcı mı arıyorsunuz?

Özel yazılım yaptırmak için bir yazılım uzmanı ya da blog, haber, e-ticaret veya WordPress, Opencart gibi açık kaynak kodlu bir yazılım uzmanına mı ihtiyacınız var?

O zaman doğru yerdesiniz.

PHP, MySQL, Python, Swift, Objective-C, HTML, CSS, Javascript dillerinde özel yazılım, Web tasarım, SEO, mobil uygulama, grafik tasarım, sosyal medya, e-ticaret ihtiyaçlarınız için alanında uzman freelance yazılımcılarımız sizlerin tekliflerini bekliyor.Neler Yapıyoruz?Özel Tasarım

İhtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda sıfır noktasından başlayarak tamamen size özel tasarım blog, haber sitesi, hizmet sitesi, ilan sitesi, kurumsal site ve e-ticaret siteleri yapıyoruz.


Tema ve Şablon Giydirme

Hali hazırda var olan ya da kurmayı düşündüğünüz e-ticaret veya blog tabanlı tüm web siteleriniz için tamamen sizin talepleriniz doğrultusunda tema yazıyoruz.


İçerik Yönetimi

Bir web siteniz var ama içerik konusunda desteğe mi ihtiyacınız var? SEO uyumlu zengin makale, görsel ve videolar ile hem içerik kod oranını en üst seviyeye taşıyor hem de web sitenizin arama motorlarında yükselmesini sağlıyoruz.


Hata Düzeltmeleri

Web sitenizin bir çok yerinde hatalar olabilir. Bu kata kodları canınızı sıkmasın. Çalışmayan bazı yerler olursa bize hemen ulaşabilirsiniz.


imgenet © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.
imgenet